Mercury Editor (3.0.0-alpha8) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Groups
sv: Grupper

en: Author
sv: Författare

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Add term
sv: Lägg till term

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Created
sv: Skapad

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: Authored on
sv: Författad

en: Undo
sv: Ångra

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Changed
sv: Ändrad

en: Templates
sv: Mallar

en: Redo
sv: Upprepa

en: Expand
sv: Fäll ut

en: Default theme
sv: Standardtema

en: Menu Settings
sv: Menyinställningar

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundles
sv: Paket

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Experimental
sv: Experimentell

en: Styles
sv: Stilmallar

en: Edit @type
sv: Redigera @type

en: Create @type
sv: Skapa @type
