Mercury Editor (3.0.0-alpha9) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Groups
sl: Skupine

en: Author
sl: Avtor

en: Actions
sl: Akcije

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Layout
sl: Postavitev

en: Add term
sl: Dodaj izraz

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Expand
sl: Razširi

en: Default theme
sl: Privzeta tema
