Mercury Editor Page Templates (1.0.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Settings
nl: Instellingen

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Layout
nl: Lay-out

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: About
nl: Over

en: Default theme
nl: Standaardthema

en: Experimental
nl: Experimenteel

en: Page Templates
nl: Paginasjablonen

en: Paragraph type
nl: Paragraaftype

en: Add page template
nl: Pagina-template toevoegen
