Mercury Editor Page Templates (1.0.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Layout
et: Paigutus

en: Configuration
et: Seadistus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Default theme
et: Vaikimisi teema
