Mercury Editor Page Templates (1.0.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: Experimental
lt: Eksperimentinė
