Mercury Editor Page Templates (1.0.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Configuration
pt: Configurações

en: Theme Settings
pt: Configurações de Tema

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Paragraph
pt: Parágrafo

en: About
pt: Sobre

en: Default theme
pt: Tema padrão

en: Paragraph type
pt: Tipo de parágrafo
