Mercury Editor Page Templates (1.0.2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
