Mercury Editor Page Templates (1.0.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Layout
ca: Disposició

en: Configuration
ca: Configuració

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Default theme
ca: Tema predeterminat
