Mercury Editor Page Templates (1.0.2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: Layout
fa: آرایش

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Default theme
fa: پوسته پیش‌فرض

en: Paragraph type
fa: نوع پاراگراف
