Mercury Editor Page Templates (1.0.2) - en to rm translation catalogue (5 entries)

en: Description
rm: definiziun

en: Label
rm: legenda

en: Layout
rm: impaginaziun

en: Configuration
rm: configuraziun

en: Experimental
rm: experimental
