Mercury Editor Page Templates (1.0.4) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Default theme
bg: Тема по подразбиране
