Mercury Editor Page Templates (1.0.4) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Settings
id: Pengaturan

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: Layout
id: Tata letak

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang

en: Default theme
id: Tema bawaan

en: Experimental
id: Uji Coba
