Mercury Editor Page Templates (1.0.4) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Layout
ja: レイアウト

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Default theme
ja: デフォルトテーマ

en: Experimental
ja: 試験的
