Mercury Editor Page Templates (1.0.4) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Default theme
lv: Noklusējuma tēma

en: Experimental
lv: Eksperimentāls
