Mercury Editor Page Templates (1.0.4) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Layout
mr: मांडणी

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Default theme
mr: मूलभूत थीम
