Mercury Editor Page Templates (1.0.4) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း
