Mercury Editor Page Templates (1.0.4) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
