Mercury Editor Page Templates (1.0.4) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Layout
pl: Układ

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Theme Settings
pl: Ustawienia szablonu

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Paragraph
pl: Akapit

en: About
pl: O stronie

en: Default theme
pl: Domyślna skórka

en: Experimental
pl: Eksperymentalne

en: Paragraph type
pl: Rodzaj akapitu
