Mercury Editor Page Templates (1.0.4) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Configuration
pt: Configuração

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: Default theme
pt: O tema predefinido
