Mercury Editor Page Templates (1.0.4) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione

en: Default theme
sq: Tema e paracaktuar
