Mercury Editor Page Templates (1.0.4) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: About
tr: Hakkında

en: Default theme
tr: Ön tanımlı tema

en: Experimental
tr: Deneysel
