Mercury Editor Page Templates (1.0.4) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: About
ug: ھەققىدە

en: Default theme
ug: سۈكۈت ئۇسلۇب
