Mercury Editor Page Templates (1.0.4) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Layout
uk: Макет

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Theme Settings
uk: Настроювання Шаблону

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Paragraph
uk: Абзац

en: About
uk: Про модуль

en: Default theme
uk: Базова тема

en: Experimental
uk: Експериментальний

en: Paragraph type
uk: Тип абзацу

en: Template description
uk: Опис шаблону
