Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Other
el: Άλλο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Default theme
el: Προεπιλεγμένη θεματική παραλλαγή
