Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Layout
gl: Disposición

en: Configuration
gl: Configuración

en: Other
gl: Outro

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual

en: Template
gl: Modelo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información

en: Default theme
gl: Tema predeterminado
