Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Groups
ru: Группы

en: Group
ru: Группа

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Layout
ru: Макет

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Other
ru: Другое

en: Theme Settings
ru: Настройки темы

en: Template
ru: Шаблон

en: Templates
ru: Шаблоны

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Paragraph
ru: Параграф

en: About
ru: Информация

en: Default theme
ru: Стандартная тема

en: Experimental
ru: Экспериментальный

en: Paragraph type
ru: Тип параграфа

en: Template description
ru: Описание шаблона
