Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Other
af: Ander
