Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Groups
ar: المجموعات

en: Group
ar: المجموعة

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Layout
ar: نَسق

en: Configuration
ar: الضبط

en: Other
ar: آخر

en: Template
ar: القالب

en: Templates
ar: القوالب

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Default theme
ar: الحلة الافتراضية

en: Experimental
ar: تجريبي
