Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Layout
az: Şablon

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Other
az: Digər

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Default theme
az: Defolt mövzu

en: Experimental
az: Eksperimental
