Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Configuration
be: Налады

en: Other
be: Іншыя

en: Template
be: Шаблон

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Default theme
be: Звычайная тэма
