Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Default theme
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་བརྗོད་གཞི
