Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka
