Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Other
cs: Jiné

en: Theme Settings
cs: Nastavení vzhledu

en: Template
cs: Šablona

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Default theme
cs: Výchozí téma vzhledu
