Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Groups
da: Grupper

en: Group
da: Gruppe

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Other
da: Anden

en: Template
da: Skabelon

en: Templates
da: Skabeloner

en: Machine name
da: Internt navn

en: Paragraph
da: Afsnit

en: About
da: Om

en: Default theme
da: Standardtema

en: Experimental
da: Eksperimentel
