Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་
