Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Groups
es: Grupos

en: Group
es: Grupo

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: Layout
es: Diseño

en: Configuration
es: Configuración

en: Other
es: Otro(s)

en: Theme Settings
es: Configuración de tema visual

en: Template
es: Plantilla

en: Templates
es: Plantillas

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Paragraph
es: Párrafo

en: About
es: Acerca de

en: Default theme
es: Tema predeterminado

en: Paragraph type
es: Tipo de Paragraph

en: Content type machine name
es: Nombre de sistema del tipo de contenido
