Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Other
eu: Bestea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Default theme
eu: Gai lehenetsia
