Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Group
fi: Ryhmä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Other
fi: Muu

en: Templates
fi: Mallinteet

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Default theme
fi: Oletusteema
