Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Groups
fil: Mga grupo

en: Group
fil: Grupo

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
