Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Other
is: Annað

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: About
is: Um
