Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Groups
fr: Groupes

en: Group
fr: Groupe

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Layout
fr: Mise en page

en: Other
fr: Autre

en: Theme Settings
fr: Paramètres de thème

en: Template
fr: Gabarit

en: Templates
fr: Modèles

en: Machine name
fr: Nom système

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: About
fr: À propos

en: Default theme
fr: Thème par défaut

en: Experimental
fr: Expérimental

en: Paragraph type
fr: Type de paragraphe

en: Weight for @label
fr: Poids de @label
