Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Groups
gu: જૂથો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Other
gu: અન્ય

en: About
gu: વિશે

en: Default theme
gu: મૂળભૂત થીમ
