Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Layout
he: פריסה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Other
he: אחר

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Default theme
he: עיצוב ברירת המחדל

en: Experimental
he: נסיוני
