Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Groups
hi: समूह

en: Group
hi: समूह

en: Description
hi: उल्लेख

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Other
hi: अन्य

en: Template
hi: फर्मा

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में
