Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Configuration
hr: Postavke

en: Other
hr: Ostalo

en: Template
hr: Predložak

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Default theme
hr: Zadani predložak
