Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Other
hu: Egyéb

en: Theme Settings
hu: Sminkbeállítások

en: Template
hu: Sablon

en: Templates
hu: Sablonok

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: About
hu: Leírás

en: Default theme
hu: Alapértelmezés szerinti smink

en: Experimental
hu: Kísérleti

en: Paragraph type
hu: Bekezdéstípus

en: Weight for @label
hu: @label súlya
