Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
