Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Groups
is: Hópar

en: Group
is: Hópur

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Layout
is: Útlit

en: Template
is: Sniðmát

en: About
is: Um

en: Default theme
is: Sjálfgefið þema
