Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Other
jv: Liyané

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Default theme
jv: Téma gawan
