Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Other
ka: სხვა
